GEL KATIL BİZE :)

8 Şubat 2014 Cumartesi

BUGÜN BURSA BLOG YAZARLARI ÖZGEN ATAEVLER'İN MİSAFİRİYDİ
Bursa henüz blog yazarlarının ve blog kültürünün pek fazla farkında olmasa da bazı işletmeler var ki, yazan ve okuyan bilinçli nesillere güven duyuyor.
blog dünyasında sıkı takipçileri olan bloggerlar, artık öyle faal bir sektörün içindeler ki, günde binlerce tık alan yazıları bir çok medya reklamından daha etkili.
bursalı bloggerlar bu gün bir bursa klasiği olan Özgen Kahve'nin misafiriydi.Bursa'nın başarılı  mimarlarından ESAT FİŞEK imzası taşıyan bu yeni mekan, sıcacık, konforlu, nezih ve rahat bir yer olmuş.
dekorasyonu eski özgen kültürünü hissettiriyor.
Özgen demek, geceleri sahura kadar oturulan, çay ve tostu için masa sırası beklenen, zar seslerinden konuştuklarının duyulmadığı, şen kahkahaların çınladığı, ulu ağaçların gölgesinde oturulan, buluşma için en bilinen adres olan bir Bursa markası haline gelmiş bir isimdir.
bizlerin lise üniversite yıllarına en büyük şahittir.

bugün kahvaltıda , sıcacık bir aile ortamı gibi , sık sık biraraya geldiğimiz blogger arkadaşlarımızla oradaydık.
Ataevlerde hoş bir kompleks içinde yer alan yeni Özgen ,
temiz hizmeti, bol çeşidi ile, doyumsuz bir kahvaltı sundu bize.
hem hoşça vakit geçirip, hem de eski günleri yad ederken,
şömine ateşinde ısınıp, taze çekilmiş türk kahvelerini yudumladık.özgenin en vazgeçilmezi olan çayı temsil eden avizede ,
ters duran çay bardakları fikri ile ESAT FİŞEK'İ kutluyoruz.evinizin oturma odasındaymış gibi, kütüphane havası yaratan, aynı zamanda gülümseyen personeli ile her dakika bir isteğiniz var mı, her şey yolunda mı diye soran müdürleri ile doğru personel seçimi , bizi çok rahat ettirdi.koltuk tarzı, rengi, ahşap dokunuşları ile hem modern, hem de rahatlığı bir arada yakalamış dekorasyonu da tam not aldı bizden.


doğum günleri, özel yemek ve toplantılar için de hem açık, hem kapalı mekanında hizmete hazır olan Özgen Ataevlere yolu düşen düşmeyen herkesin bir çay molası için uğramasını öneriyorum.kahvaltı sunumları ile fiyat politikası da oldukça cazip olan  mekanın,
aile içinde doğru adres olduğunu söyleyebilirim gönül rahatlığı ile...
mutfak için böyle bir avize de ben mi yaptırsam ki ???


son söz olarak, biz bugün keyifli saatler geçirdik.
herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz sayın AHMET ADEMOĞLU...
değerli personelinize emekleri ve hizmetinden dolayı  teşekkür ederiz.
en kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle, ataevler ÖZGEN  hayırlı uğurlu olsun...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder