GEL KATIL BİZE :)

20 Kasım 2015 Cuma

İÇİMDEKİ KUŞLAR....

İşte tam olarak böyle... İçimde her daim kanat çırpan bir kuş var. Hep hevesli , hep heyecanlı, hep uçuş uçuş. Bazen öyle oluyor ki Boğaz'ımda kanat çırpıyormuş gibi heyecanlanıyorum.

Bazen kimseciklerin beni anlayamayacağını düşünüyorum. Olumsuzluklardan hiç etkilenmeyen bir özerk bölge var içimde. Mevsimi bahar-yaz.
Deli, çocuk, havai,Mutlu,neşeli,heyecanlı,renkli...
Sanırım beni besleyen de burası. 
Göğe bakıp hayran olan, denize bakıp huzur bulan, kek kokusuna sevinen, insanları kusurlarıyla sevebilen o özerk bölge Nasıl oluştu da Oray'a yerleşti bilmiyorum. Zannımca uğraşlarım, resimci olduğum için renklerle temasım ve tabiki genetik mirasımın etkisi büyüktür. 
Şimdi yeniyıl geliyor ya, ah bir bilseniz bizim atölyenin halini. Etrafımda yüzbinmilyontane ilham periliçesi. Herbiri ayrı ayrı konuşuyor. Hangisinden başlayacağımı şaşırmış haldeyim.
Kesip biçerken koyduğum her çay , soğuyor, çerezler tabakta kalıyor. Etraf, kumaş, keçe, kurdele, boncuk, elyaf dolu. Saçlarımın arasından bile elyaflar çıkıyor. Ev aldı başını gidiyor. Çünkü üretimden mutfağa terfi edemiyorum. 
Bu hareketlilik beni daha da heyecanlandırıyor. Dışarıdaki işlerimi bitirip atölyeye kendimi atmak tek hedefim oluyor gün boyu. 
Her ürünü titizlikle ve istediğim gibi sunabilmek için her detayı aldım İstanbul'dan. 
Şimdi çok neşeli ve sıcacık görüntüleri gerçeğe dönüştürme vakti. 
İçinizdeki kuşlara fırsat verin, sizi Mutlu etsinler. 
Öperim göz kapaklarınızdan...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder