GEL KATIL BİZE :)

24 Eylül 2016 Cumartesi

NİLGÜN BODUR İLE HAYATINA SAĞLIK KAT


Bugün kent meydanı avm'nin davetlisi olarak, bursali bloggerlar , Nilgün Bodur ile hayatına sağlık kat söyleşisi öncesinde, Bursamızın enfes lezzeti Uludağ Kebapçısı Cemil Cemal Usta'da öğle yemeğinde buluştuk. Nilgün Hanım Bursa'ya ilk kez geldiğini ve yerinde ilk kez İskender kebap yediğini söyleyince, sevgili ustamız bize special İskender hazırlattı.
Tadına doyamadık. 
Bu  ev sahipliği ve misafirperverlik için kent meydanı avm yetkililerine ,Cemal Bey  Emel Hanım, Hakan Bey'e çok çok teşekkür ederiz.


Nilgün Hanım; hoş sohbet, mert, açık sözlü ve doğal biri gerçekten. Bizi yıllardır tanıyormuşuz hissi veren samimiyeti ile kendisine  hayran bıraktı. 
Bu sohbette ne öğrendiniz derseniz, sağlıklı beslenme tüyoları yanında, bazen de içimizden geldiği gibi yemeyi, kendimizi kısıtlamamayı  öğrendik.  Canımızın çok istediği bir şeyi yememek için direndigimizde yaşadığımız stresin ve mutsuzluğun da vücudumuza bi o kadar zararlı olduğunu öğrendik.  Birde kararında yemeyi tabiki...
Kinoa, kara buğday ve kepek unundan, çok olgunlaşmış muza kadar bir çok yeni beslenme fikri edindik.


Sohbet bir süre sonra soru cevap şeklini aldı ve aklımıza takılanları yanıtladı Nilgün Hanım. 


Kent meydanı sorumlu reklam ajansiçin yetkilisi Sevgili Ece Arar, misafirperverliği ile her zaman bize kendimizi özel hissettiren Emel Çelikkol Ayman,  ve yeni tanışmamıza rağmen uzun zamandır takip ettiğimiz sevgili Nilgün Bodur ile özlediğimiz blogger arkadaşlarımızla bir arada olmanın verdiği mutluluk şu anda enerjiye dönüştü. 


Hayat her ne kadar zamanla yarış halini alsa da, oradan oraya yetişme telaşı içinde yaşasak ta, hayatıma dönüp bakınca diyorum ki, iyi ki bu kadar yoğun ve güzel yaşıyorsun her anını. Sayısını bilmediğimiz günlerle sınırlı ömrümüze, ne kadar çok iyi şey sığdırırsak o kadar karlıyız.  Bugün gibi, yarın gibi....
Her günün sonunda da dediğim gibi şükredecek ne çok şeyim var ...
Anılarıma hoş geldin mutlu gün....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder